• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

KOMPASSID

 

Õige kompassi valimisel on oluline läbi mõelda, mis olukorras te seda kõige rohkem kasutama hakkate.

Kui olete algaja orienteeruja või vähenõudlikum matkaja ja looduses liikuja, leiate endale siit lihtsa, kuid täpse vedelikkompassi.

Kui olete juba nõudlikum looduses seikleja, tegelete orienteerumisvõistlustega või multispordiga, sobivad teile hästi võistluskompassid, mille disain tagab kompassi mugava käes hoidmise ja sellel on palju väikeseid detaile, mis võistlustel ja orienteerumismängudel kaasa aitavad. See on ka kiirem ja täpsem, mis on võistlustel väga oluline.

Kas kasutate kompassi merel ja sõidate kahe tsooni vahet, siis sobib teile kompass, mis on just sellisteks puhkudeks sobilik. Ehk oleks hea, kui kaldenurga ja kõrguste arvutamiseks oleks kompassiga kaasas ka klinomeeter.

Tegelete veespordiga– selle jaoks sobivad spetsiaalselt kummirihma ja konksudega kajaki külge kinnitatavad kompassid. Või siis näiteks uppumatu kompass.
On ka kompasse, mis sobivad igasse veesõidukisse: väikestele mootorpaatidele, kajakkidele, kanuudele jne.  

 

GPS SEADMED

Garmin Nüvi 1300 seeria: Väga õhuke, taskukohane, küllaldane navigatsioon, mis viib teid kõikjale, laiekraan ja sõidurea abi funktsioon.

Garmin Nüvi 1400 seeria:
Laialdasemate lisavõimalustega ning elutruu 5" ekraan.

Garmin Nüvi 3700 seeria:
Kõige õhemad (9mm) sisaldavad endas nüRoute™ uut navigatsiooniteholoogiat ja neil on klaasist multi-touch (mitmele samaaegsele puudutusele reageeriv) ekraan. Garmin on nendele mudelitele andnud kaks uut tarkvaralist omadust. Esimene neist onTrafficTrends rakendus, mis õpib enda ümber toimuvat liiklust ning oskab salvestatud andmete abil järgmistel sõitudel ühendada kellaaegu/liiklustihedust/ummikuid. MyTrends on teine uudne lahendus. See salvestab Teie tavalised teekonnad. Miks see kasulik on? Sest GPS’i sisselülitamisel hakkab seade automaatselt Teie populaarsemaid teekondi arvutama- liiklustihedused, võimalikud ümbersõidud.

Garmin Nüvi 2200 ja 2300 seeria:
Varasemate Garmin’i mudelite omadused on nüüd paigutatud kompaktsetesse 2200 ja 2300 seeria mudelitesse. Need autoGPS seadmed on väga taskukohaste hindadega.
Mõlemal uuel seerial on ecoRoute rakendus säästlikuks autosõiduks. 3700 seerialt on ületoodud MyTrends funktsioon, mis automaatselt salvestab teie teekonna ning hiljem aitab teie marsruutidele teha mitmesuguseid kalkulatsioone- GPS’i sisselülitamisel hakkab seade automaatselt Teie populaarsemaid teekondi arvutama- liiklustihedused, võimalikud ümbersõidud.
Garmin Zümo
zümo 550 zümo 220 zümo 660 Ekraan Puutetundlik 3,5’’ (89mm) diagonaal Resolutsioon: Peegeldusvastane TFT QVGA (320 x 240 pikslit) Puutetundlik 3,5’’ (89mm) diagonaal...


Milline kaart tuleb Garminitega?
City Navigator Europe NT 2011.
Esimese 90 päeva jooksul peale seadme ostmist on teil võimalus tasuta kaardiuuendusi laadida: my.garmin.com