• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
 • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Camper 760LMT-D

Eriti soodne
GARMIN 010-01168-01
339.00 € 399.00 €
Sinu võit: 60.00 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!

Camper 760LMT Autoelamu GPS

 • Lihtsalt loetav 7" ekraan
 • Seadistatav Autoelamu marsruutimine Euroopas
 • Autoelamule vajalikud huvipunktid (ACSI ja MHF).
 • Autoelamu reisiplaneerimine ja jagamine
 • Eluaegsed kaardi ja liiklusinfo uuendused
 • Juhtmevaba tagurduskaameraga ühilduv ( BC20 )

RV 760LMT
 

Abiline igal reisil

Nautige maantee mugavusi reisides koos sõbraliku abimehega. Camper 760LMT on mõeldud navigeerimiseks autoelamute ja haagissuvilatega. Sa soovid jõuda oma sihtkohta nii lihtsalt kui võimalik, Camper 760LMT on siin, et aidata.

Seadistatav marsruutimine vastavalt sinu sõidukile

Camper 760LMT-l on eelsalvestatud detailne Euroopa kaart, mis sisaldavad ka autoelamutega seotud piiranguid, näiteks silla kõrguseid ja seotud teavet kõige suurematel maanteedel ja kiirteedel. Lihtsalt sisestage oma sõiduki profiili (kohandatav kõrgus, kaal, pikkus ja laius ¹) ja seade aitab leida sobiva marsruudi ¹. Lisaks saad hoiatusi külgtuule, kitsaste teede, teravate kurvide, järskude languste ja tõusude kohta.

Matka planeerimine ja jagamine

Plaani oma järgmise matk koos Basecamp programmiga. Saate luua marsruute mööda konkreetsed teed ja otsida huvipunkte, sealhulgas kohalike vaatamisväärsusi, restorane ja tanklaid. Seejärel laadige etteplaneeritud reisi oma Camper 760LMT`sse ja jälgige lihtsalt seadme juhiseid.

Garmin Adventures, töötab läbi Basecamp programmi, on tasuta, interaktiivne viis salvestada ja jagada oma reise. Garmin Adventures, võimaldab marsruute, asukohapunkte geolokaliseeritud fotosid YouTube ® videosid ja rohkem jagada otse interneti. Garmin Adventures võimaldab teil hinnata oma reise, lugeda kommentaare ja laadida teiste marsruute oma seadmesse.

BC 20

Juhtmevaba tagurduskaameraga ühilduv

Leevendada stressi autoelamut tagurdades, ühendades oma Camper 760LMT BC™ 20 juhtmevaba tagurduskaamera(müüakse eraldi). Kui ühendus on loodud, kuvab Camper 760LMT kaamerapildi otse oma suurele ekraanile.


Sisaldab eluaaegseid kaardi uuendusi

Kõik karbis - Camper 760LMT-l on komplektis nüMaps Lifetime ™, mis tähendab, et saad allalaadida uusimad kaardid andmed kohe, kui see muutub kättesaadavaks mygarmin.com-s.

Sisaldab eluaegseid liiklusinfo uuendusi

Kombineeritud toitekaabli/liiklusinfo vastuvõtja annab sinu seadmele liiklusinfo teenuse seadme elueaks. See aitab sul vältida ummikuid ja teetöid. Camper 760LMT hoiatab sind ja pakub ümbersõite. Midagi lisaks pole vaja osta - see on 100 protsenti tasuta liiklusinfo.


Smartphone Link toega

Smartphone Link loob piirideta navigatsiooni võimalused sinu Garmin auto GPSi- ja Android nutitelefoni vahel. See võimaldab seadmetel jagada teavet, näiteks salvestatud ja hiljuti avastatud kohti ja kuhu auto parkisid. Samuti võimaldab kasutatada Garmin Nüvi- le pakutavaid teenuseid, nagu näiteks hetke ilm jne *

Näiteid teenustest:
Saada asukohti/addresse- saada asukohad või aadressid Google Maps ™ abil otse Android nutitelefonist Garmin nüvi seadmesse®.

Kohalik ilmateade - praegune lokaliseeritud ilm, temperatuur ja prognoosid.

* Kasutab mobiilset andmesidet või wifi võrku telefonis.
** Ei ole saadaval kõikides piirkondades.

Käed-vabad helistamine

Käed-vabad (hands-free) kõnede tegemiseks on Camper 760LMTT`le sisse-ehitatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogia tugi koos mikrofoni ja kõlaritega. Lihtsalt ühenda oma Bluetooth toega telefon dezl`ga ning räägi käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele. Kõne tegemiseks vali vastav kontakt või number Camper 760LMT puutetundlikult ekraanilt. Kõnede vastuvõtmiseks puuduta seadme ekraani ja räägi selle sisse-ehitatud mikrofoni. Eriti mugav on ühe puutega helistada telefoniraamatu kontaktidele või huvipunktidele (hotellid, tanklad jne.).

Kiiruskaamerad

Sõida turvaliselt ja seaduse kuulekalt Camper 760LMT antud kiiruskaamerate hoiatustega sinu teekonnal. Eelsalvestatud kiiruskaamerad enamik Euroopa riikide kohta. Lisaks oleme Camper`sse salvestanud Eesti kiiruskaamerad. Camper unikaalne kiiruskaamera hoiatussüsteem annab hoiatusi real-ajas, on usaldusväärne ja täpne.

Mine navigeerimisest kaugemale

Punktist punkti navigeermine on alles algus. Camper 760LMT`l on microSD mälukaardipesa, kuhu saad salvestada ja kasutada detailseid Regio kaarte või allalaadida lisa sõidukite ikoone läbi Garmin Garaazi. Seadmel on kaasas aktiivhoidik (toitejuhe tuleb seadmesse läbi hoidiku, seepärast on Camper`t mugavam sealt eemaldada ja taas kinnitada), mis laeb akut ka sõidu ajal. Lisa turvalisuse ja mugavuse huvides on seadmel ka Bluetooth, mis võimaldab teha ja võtta vastu käed-vabalt kõnesid ning sõnumeid.

Camper 760LMT'e "Kus ma olen?" funktisoon annab hetke asukoha täpsed koordinaadid, lähima aadressi ja ristmiku ning lähimad haiglad, politsei jaoskonnad ja enamgi.  Täiustatud "Exit Services" näitab sulle lähenevad teenindus asutusi kiirteel.

Karbis sisaldub

 • Camper 760LMT
 • Eelsalvestatud City Navigator® NT Euroopa kaart
 • Seadme eluaegsed tasuta kaardi ja liiklusinfo uuendused (LMT)
 • Autohoidik armatuurlauale
 • Autohoidik iminapaga
 • FM liiklusinfo vastuvõtja koos autolaadija/toitejuhtmega 12-24V
 • USB arvutijuhe