• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
 • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

DriveSmart 60LMT

GARMIN 010-01540-11
269.00 € 279.00 €
Sinu võit: 10.00 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!

 

Preemium klasssi auto-GPS nuti rakendustega

 • Preemium klass 6-tollise mahutundliku ekraaniga ja soliidse metallkorpusega autonavi
 • Iminapkinnitus
 • Detailsed  Euroopa kaardid eluaegse uuendamise litsentsiga ja liiklusinfo vastuvõtuga 
 • Tasuta Garmin DIGITAL Traffic DAB (Digital Audio Broadcasting) kaudu, siiamaani kiireim liiklusinfo lahendus Garmini poolt!
 • Bluetooth® "hands-free" helistamine³ ja hääl-juhitav navigeerimine (ei toimi eesti keeles)
 • Juhi hoiatused tähelepanu tõstmiseks nt. enne kurvi, koolialal, piirkiiruse muutumisel jpm.
 • Kohandatavad nutitelefoni teavitused manatakse ekraanile (nt. sissetulev kõne, SMS, meeldetuletused jm.)

Kõrgtasemeline stiil

Elegantne ja õhuke DriveSmart' ekraan  sobib ka kõige peenemasse autointerjööri. (Ekraanipilt pöördub automaatselt). 

Turgutavad juhi hoiatused igapäevases sõidurutiinis

Garmin DriveSmart hoiatab juhti ning seeläbi hoiab ära ohtlikud olukorrad liikluses. Järsud kurvid, piirkiiruse muutused, raudteeülesõidud, metsloomad, kaldumine vastassuunda, koolialad jms. suuremat tähelepanu nõudvad sündmused ja objektid ongi Garmin DriveSmart spetsiifika. Edastades hoiatusi põlevast punasest fooritulest, kiiruskaamerast või ummikutest eespool, leevendab DriveSmart väsimust. Pikematel ülesõitudel oskab DriveSmart soovitada puhkepause ja sobivaid peatuskohti. "Eespool" funktsioon näitab selgelt ja vaevata teele jäävaid kohti (nt tanklad, parklad, piiriületused) ja vahemaid nendeni ilma, et peaksid kaarti sirvima.

  

Räägi Garmin DriveSmarti'ga

Garmin DriveSmart pakub turvalist hääljuhatamist (eestikeeles!), et saaksid turvaliselt autot juhtida.

Mugavad nutivõimalused

Ühenda Garmin DriveSmart oma nutitelefoniga "hands-free" käedvaba kõnede jaoks. Samas näed telefoni kalendri meeldetuletusi, SMS'e jm. infot oma Garmin DriveSmart' ekraanil roolilt käsi tõstmata. Kõik see võimaldab sul keskenduda auto juhtimisele ja tõsta sõidu turvalisust.

Reaalaja info nagu ilm ja liiklus/teeolud jne. saamiseks lae alla Smartphone Link8 mobiili rakendus/äpp, mis ühendab su Garmin DriveSmart autonavi nutitelefoniga.

  

Navigeeri pingevabalt

Suhtle DriveSmarti'ga: peale selle, et ta ütleb sulle mida teha, kuulab ta ka sinu käske (heas ingliskeeles! eestikeeles ei toimi!). Peale selle teeb ta su liikumise teel "puust ja punaseks ette" võimalikult lihtsaks, kuvades saabuva ristmiku või manöövri kohta pildi kus on selgelt märgitud vajalik rida ja suund ristmikul koos maastikuga .

  

Parim liiklusinfo teabe lahendus

Garmin DIGITAL Traffic DAB (Digital audio broadcasting) on Garmini liiklusinfo vastuvõtu rakendsus², mis on sulle tasuta seadme eluealõpuni. Võtab vastu uudiseid iga 60 sekundi tagant Digital Traffic'ul on suurepärane katvus eriti maanteedel* (v.a. Baltimaad) . Digital Traffic on häälega aktiveeritav ning annab teavet nt. kui palju pikeneb teekond võimaliku ümbersõidu puhul nii ajaliselt kui ka vahemaas). Igal juhul sulle pakutakse kiireimat teekonda.

Juhendamine nähtavate objektide kirjeldamisel

Garmin DriveSmart mõtestab ümber väljendi navigeerimine pöördlelt-pöördele, kasutades Garmini Real Directions™ - selgelt arusaadavaid juhiseid (nagu kuulaksid sõbra juttu nt. pööra paremale punase maja tagant või pööra paremale enne McDonalds'it) on navigeerimine muutunud sammu võrra lihtsamaks ja inimlikumaks, tänu Foursquare®'i meeletu andmebaasile.

Leia täpne sihtpunkt

Direct Access funktsioon lihtsustab navigeerimist keerulistesse sihtkohtadesse, nagu lennujaamades (konkretne terminal), ja kaubanduskeskustes (teatud kaupluste leidmine).

Kergem otsida ja kiirem leidmisel

Garmin DriveSmart otsinguväljal, on lihtne leida aadresse ja miljoneid huvipunkte (POI-id). Sisesta kategooria (nt. pizza), aadress või nimi ( nt. Starbucks) ning Garmin DriveSmart leiab kiirelt kõik vasted. Trükivea puhul pakub Garmin DriveSmart mitut sarnast tulemust. Näiteks, kui otsite MacDonalds, pakub  tulemusteks nii "MacDonalds" kui ka "McDonalds".

Ühenda kaamera(d) oma Drive'ga  juhtmeta

Moodustamaks täiuslikku navigatsiooni süsteemi võimaldab Garmin DriveSmart ühendamist tahavaatekaameraga BC™ 30 (müüakse eraldi). Võimaldab näha kõike auto taga olevat otse Garmin DriveSmart ekraanilt tagurdamisel. Juhul kui Teil on väikelaps, ühendage lapsekaamera Garmin babyCam™ oma drive'ga. babyCam on autosisene kaamera, mille saate suunata tagaistmel olevale lapsehällile vms. et soovikorral vaadata lapse seisundit.

Märkus: Teatud riikides on kaamerate kasutamine keelatud. Kaamerate kasutamine on teie vastutusel.

Kõik ühest kohast

Kasuta Garmin Express™'i, et hoida oma navigaatorit värskena. Garmin Express lihtsustab OP. süsteemi ja kaartide uuendamise, võimaldab POI'de ümbertõstmise seadmete vahel jpm.

¹Lifetime Maps Tingimused
²Lifetime Traffic Tingimused
³Eeldab sobivat Bluetooth'iga nutitelefoni. Vt. Garmin.com/ble.
4 nuti teavituste vastuvõtmiseks tuleb allalaadida tasuta Smartphone Link rakendus. Kasutaja andmete säilitamine võib olla tasuline. 
5 Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused ei ole igal pool saadavad
6 Eeldab liikumist kiirusel üle 60 mph saabumisel liiklusummiku lähedusse.
7 Väsimushoiatus aktiveerub pärast pikemat pidevat sõitu.
8 Võimalikud on liitumistasud tellimuse sõlmimisel.
*Parem katvus TMC levialas võrreldes standardse teenusega ja tänu  TPEG'le. TPEG on järgmise põlvkonna liiklusinfo protokoll.

Bluetooth® on Bluetooth SIG, Inc. omand.
Foursquare® ja Foursquare® logod on  Foursquare Labs, Inc. registreeritud kaubamärk

HEREFoursquare

 

Karbis sisaldub
 • Garmin DriveSmart 60LMT
 • Lifetime maps¹ (indicated by “LM" after model number on the box)
 • Vehicle power cable
 • Vehicle suction cup mount
 • USB cable
 • Quick start manual